Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
po lewej portret kobiety, po prawej informacje o wystawie i wernisażu
42 Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego. Przesłuchania 23 i 24 kwietnia 2024

Niekończąca się energia - czyli jak się motywować.

2018-02-12

Szósty ostatni warsztat w ramach projektu "Kobieta jest zmianą" stworzonego specjalnie dla kobiet: http://bit.ly/2xN4Xpi.    W sobotę 17 lutego 2018 r. w godz. 9.00 - 15.00.

 

CHCESZ OSIĄGNĄĆ SUKCES, ALE TWOJE CELE

CIĄGLE WYDAJĄ SIĘ OD CIEBIE ODDALAĆ?

 

Masz problemy z wytrwaniem w swoich postanowieniach? Wiesz, czego chcesz, ale ciągle coś wydaje się stać na Twojej drodze? Realia wydają się Cię „ściągać w dół” i po kilku próbach znowu zapominasz na jakiś czas co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze?

 

Na tych warsztatach będziemy pracować nad tym, aby energia, którą dają nam marzenia lub wyznaczone cele została świadomie wykorzystana. Pogłębimy wiedzę na temat sposobów dotychczasowego funkcjonowania, a także będziemy rozwijać umiejętność zmiany wzorców zachowania i nawyków.

 

Korzyści:
- nauczysz się wykorzystywać swoje mocne strony do zwiększenia własnej skuteczności;

- rozwiniesz świadomość własnego funkcjonowania oraz działania nawykowego,
- popracujesz nad planem motywacyjnym w celu zrealizowania wyznaczonych celów,
- poznasz metody na pobudzanie motywacji w momentach zwątpienia;

- spróbujesz odnaleźć własny sposób na życie.

 

Warunki:

Liczba uczestniczek - od 8 do 16 osób, wiek od 20 do 100 lat, cena za warsztat - 50 zł (płatność co najmniej trzy dni przed spotkaniem). Miejsce spotkań - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach. ul. 1 Maja 91B, gdzie na uczestniczki warsztatu czekać będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek. Planowana jest długa przerwa na obiad. Zapewnione też są skrypty szkoleniowe i materiały potrzebne do zajęć.

 

Zapisy - uczestnictwo w warsztacie jest objęte rezerwacją miejsca. Prosimy przesłać zgłoszenie na e-maila: wioletta.falda@gmail.com lub zadzwonić telefonicznie: 662 066 591 do organizatora - Wioletta Fałda.

 

Prowadząca: Wioletta Fałda - pedagog, trener rozwoju umiejętności psychospołecznych.
Na co dzień jestem żoną, matką dwojga wspaniałych dzieci, pracuję na etacie w agencji reklamowej, w której zajmuję się m.in. komunikacją z klientem, mam białego psa i kota, uwielbiam podróże z moim mężem.

Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się psychologią, uwielbiałam otaczać się ludźmi, poznawać ich, odkrywać, słuchać, starać się rozumieć ich problemy, motywy i działania. Do dzisiaj tak jest. Ciągle poznaje nowych ludzi i ciągle jestem ich ciekawa, bardzo ważna jest dla mnie też rozmowa z nimi.
O sześciu lat pasjonuje mnie temat rozwoju osobistego i odkąd zaczęłam go zgłębiać bardzo dużo w moim życiu się zmieniło. Bo oprócz tego, że sama zostałam trenerem rozwoju umiejętności psychospołecznych, gdzie dzielę się swoją pasją z innymi ludźmi to osobiście czuję, iż zaczęłam kierować własnym życiem w zgodzie ze sobą, odważniej patrzę w przyszłość, nabrałam pewności siebie, konsekwentnie realizuję swoje marzenia. Tą właśnie energią chciałabym się dzielić.
To na czym mi zależy prowadząc warsztaty to naturalne przyswajanie wiedzy przez uczestnika poprzez udział w ćwiczeniach, które precyzyjnie dobieram i proponuję. Chcę by uczestnik dzięki doświadczaniu sam wyciągał wnioski, a co za tym idzie - nabywał świadomości samego siebie, wiedział jak i jakie może podjąć działania by realizować swoje plany i marzenia.
Spotkanie z drugim człowiekiem i wspieranie go na drodze do zmian to najlepsze co mi się dotąd przytrafia zawodowo - projekt „Kobieta jest Zmianą”, której jestem współtwórcą, ma na celu skupić kobiety, które potrzebują zmiany w swoim życiu, a ja mam zaszczyt im w tym towarzyszyć.


 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij