Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Banner Rybnickiego Festiwalu Podróżników Karawana, po prawej stronie drogowskaz
Banner Narodowego Centrum Kultury, na środku napis ,,Zaproś nas do siebie!"
Zdjęcia zajęć  - ludzie i przedmioty

PODRÓŻE W NIEZNANE w Żółtym Młynku

2018-03-13

20 marca (wtorek) 2018 r. o godz. 19.00 - Klubokawiarnia Żółty Młynek   (Rybnik ul. Św. Jana 2) - Iwona Dziura "Rumunia i Mołdawia, jakich się nie spodziewacie!"Wstęp wolny.

Uwaga Podróżomaniacy i Wszyscy Ciekawi Świata - przygotujcie się na prawdziwe uderzenie! Pozytywnego i mocno stymulującego kopa w wyobraźnię da Wam Iwona Dziura - autorka książki „Dziura w podróży”! Charyzmatyczna Ślązaczka pokaże Wam Rumunię i Mołdawię, jakich się nie spodziewacie! Będzie wesoło, ale momentami i strasznie. Przeniesiecie się w sam środek rumuńskiej wsi i poznacie jej oryginalnych mieszkańców. Zobaczycie potwory, przed którymi sam Drakula wieje na złamanie kołnierza. Wpadniecie z wizytą do prawdziwej rumuńskiej bimbrowni i drugiego największego budynku świata. Pojedziecie na wycieczkę do Republiki Naddniestrzańskiej, gdzie wszystkie ambasady świata radzą się nie wybierać. Dowiecie się jakie egzotyczne sekrety skrywa niepozorna Mołdawia i wielu innych zaskakujących ciekawostek. A wszystko to okraszone jak należy - rumuńsko-mołdawską nutą z porządnym przytupem!

 

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ!

 

Iwona Dziura - z wykształcenia filolog turecki, z wyboru samozwańczy lekarz uśmiecholog. Powsinoga bez stałego miejsca zamieszkania, zatrudnienia i dochodu. Autorka pełnej humoru książki o przygodach w Rumunii i Mołdawii p.t. „Dziura w podróży” (tytuł Najlepszej Książki na Jesień 2017 przyznany przez czytelników portalu granice.pl oraz nominacja do nagrody El Dorado). Działaczka polonijna, blogerka i zapalona sportsmenka. Strony: www.iwonadziura.com , www.facebook.com/iwonadziurabezendu/ , http://iwonadziura.blogspot.com/ .

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij