Poligon

"Chwila wyobraźni" - spektakl Formacji Tanecznej BISS.

2018-09-20

W sobotę 22 września 2018 r. o godz. 18.00. Bilety: 10 zł/os. - w przedsprzedaży do 21 września 2018 r. i 15 zł/os. - w dniu imprezy, dostępne na: www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Spektakl taneczny w reżyserii Roksany Kołodziejczyk, choreografia: Roksana Kołodziejczyk, Zespół. Jest to kolejny spektakl Formacji Tanecznej BISS.

 

Zwyczajna, szaro-bura rzeczywistość prawie zmusza nas do tego, by używać wyobraźni. Odwiedzać dzięki niej miejsca, do których inaczej byśmy nie trafili, być takimi, jakimi chcielibyśmy być. Każdy powinien choć na kilka chwil przenieść się w świat marzeń, sprawić, by codzienność nas nie przytłoczyła. Nawiązując do tych słów najnowszy spektakl taneczny "Chwila Wyobraźni" Formacji Tanecznej Biss będzie barwnym spojrzeniem w głąb świata, o którym czasem możemy jedynie marzyć. Przeistoczeniem nieprzyjaznej codzienności, samotności w wyimaginowany, piękny świat, dający chęci do życia. Wyobraźnia nic nie kosztuje, więc zacznijmy marzyć...


Formacja Taneczna Biss działa w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach. Zespół jak indywidualnie jego członkowie rokrocznie zdobywają czołowe miejsca w konkursach, festiwalach i turniejach tańca. Od dwóch lat młodzi tancerze przede wszystkim angażują się w tworzenie spektakli tanecznych. Po entuzjastycznym przyjęciu przez widownię spektaklu "Szukając siebie" przyszedł czas na "Chwilę wobraźni", której majowa premiera zgromadziła pełną widownię. Strona FB zespołu: www.facebook.com/Formacja-Taneczna-BISS-825695334182920/.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij