Poligon

Konkurs „Pokaż co Potrafisz” - eliminacje otwarte 23.10.2018 r. od godz. 17.00.

2018-10-07

Tańczysz, śpiewasz, recytujesz a może składasz koszulki na czas... zgłoś się do konkursu i pokaż co potrafisz!

Rybnicki konkurs talentów odbędzie się już po raz dziesiąty. To wielkie święto dziecięcej pasji, zdolności i artyzmu. Konkurs ma formułę otwarta, jest skierowany dla wszystkich grup, zespołów i osób indywidualnych w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum. W konkursie uczestnicy mają dowolność prezentacji swoich talentów i umiejętności.

 

Eliminacje do konkursu odbędą się nie tylko w szkołach podstawowych, ale również w placówkach kulturalnych Rybnika, gdzie mogą zgłosić się wszyscy chętni. Aby zgłosić chęć udziału uczniowie danej szkoły mogą zgłosić chęć wzięcia udziału w konkursie w danym domu kultury, na adres mailowy sim_rybnik@o2.pl bądź telefonicznie.

 

Każdy z uczestników za udział otrzyma drobne upominki. W finale przewidziane są nagrody za zajęcie I, II, III miejsca, nagroda publiczności oraz wyróżnienia. Wyboru laureatów na poszczególnych etapach konkursu dokona Jury.

 

Szczegółowy regulaminKonkursu „Pokaż co Potrafisz” jest do pobrania ze strony: http://www.dkchwalowice.pl/pobieralnia/.

 

Organizatorem Konkursu „Pokaż Co Potrafisz” jest Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży SIM a współorganizatorem - Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach. Partnerami konkursu są Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach oraz Młodzieżowy Dom Kultury. Konkurs dofinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Rybnik.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij