Poligon

Pokaz filmu "Chasing the Breath" - 18 stycznia 2019 r. o godz. 19.30.

2019-01-17

Bilety wstępu - 15 zł dostępne na stronie: http://www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

 

Po projekcji spotkanie z twórcmi filmu - reżyserem Adrianem Dmochem i jego bohaterem - maratończykiem Robertem Celińskim.

 

Strona FB filmu: https://www.facebook.com/ChasingTheBreath/

Chasing the Breath – film o człowieku, który chce wygrać jeden z najtrudniejszych maratonów na świecie. Dokument ukazuje treningi oraz mentalne przygotowania Roberta Celińskiego do startu w Tenzing Hillary Everest Marathon. Prawdziwość oraz emocje wciągają nas we wspólne treningi z bohaterem, proces aklimatyzacji, a także w sferę prywatną, która ujawnia się podczas najtrudniejszych momentów. Chasing the Breath to obowiązkowa pozycja nie tylko dla sportowców, ale również dla osób, które marzą o zdobyciu swojego, własnego Everestu. W filmie znajdziemy garść pozytywnych emocji oraz motywacji. Produkcja otwiera cykl filmów ukazujących przygotowania sportowca do najtrudniejszych biegów na świecie. Całość zdjęć do filmu odbyła się w Nepalu.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij