Poligon

Imprezy stałe organizowane przez Dom Kultury

Teatralny Poranek Najnaja to nowy cykl spotkań, które co dwa miesiące odbywają się w Domu Kultury Chwałowice i są skierowane dla najmłodszych widzów oraz ich rodziców.

 

 

Warsztaty Mistrzowskie powstały z myślą o tych, którzy nie mogą podjąć studiów aktorskich czy reżyserskich. Mają na celu kondensację wiedzy praktycznej w jak najmniejszym przedziale czasu. 

Bajki Najnajki przeznaczone są dla najmłodszych gości DK Chwałowice. To spotkania, które zabierają uczestników w szaloną podróż po krainach wyobraźni, a to wszystko dzięki opowieściom - bajkom, baśniom i legendom z niemal każdego zakątka świata, które potrafią rozbawić, wzruszyć a czasem i przestraszyć.

Chwałowicki Dzień Ziemi to wydarzenie proekologiczne związane z obchodami Światowego Dnia Ziemi. 

W czasie wolnym od nauki Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach nie zapomina o dzieciach i młodzieży oferując w okresie wakacji letnich i zimowych mnóstwo zajęć, które pomogą nie tylko twórczo, mądrze zorganizować czas.

Zainicjowana w 2016 roku przez Dom Kultury Chwałowice impreza „Świąteczne Chwałowice” dedykowana jest szczególnie dzieciom i rodzinom, zawsze coś dla duszy, dla ciała i sporo świątecznych ozdób i prezentów, a na finał spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Wieczór Sztuk już od kilkunastu lat gości w repertuarze Domu Kultury dają możliwość bezpłatnego obcowania z kulturą i sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij