Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
grafika, grajkółko dla dzieci 1-4 lata, dzieci przyjechał teatr, teatr atofri, 26 marca 2023 godz. 11:00 bilet: 20 zł logo dk
grafika, pastelowe pisanki, na żółtym tle figury szachowe, logo domu kultury, wielkanocny turniej szachowy "o kopę jaj" 1.04.2023 godz. 10:00
41. Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego 20 maja 2023 godz. 17:00 koncert finalistów i zespołu małe tgd, na fioletowo niebieskim tle w fale zdjęcie grupowe dzieci i logo
baner z kształtami geometrycznymi w kolorach żółty, niebieski, róż, granat. Logo Narodwego Centrum Kultury i "Zaproś nas do siebie!"

Imprezy stałe organizowane przez Dom Kultury

Teatralny Poranek Najnaja to nowy cykl spotkań, które co dwa miesiące odbywają się w Domu Kultury Chwałowice i są skierowane dla najmłodszych widzów oraz ich rodziców.

 

 

Warsztaty Mistrzowskie powstały z myślą o tych, którzy nie mogą podjąć studiów aktorskich czy reżyserskich. Mają na celu kondensację wiedzy praktycznej w jak najmniejszym przedziale czasu. 

Bajki Najnajki przeznaczone są dla najmłodszych gości DK Chwałowice. To spotkania, które zabierają uczestników w szaloną podróż po krainach wyobraźni, a to wszystko dzięki opowieściom - bajkom, baśniom i legendom z niemal każdego zakątka świata, które potrafią rozbawić, wzruszyć a czasem i przestraszyć.

Chwałowicki Dzień Ziemi to wydarzenie proekologiczne związane z obchodami Światowego Dnia Ziemi. 

W czasie wolnym od nauki Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach nie zapomina o dzieciach i młodzieży oferując w okresie wakacji letnich i zimowych mnóstwo zajęć, które pomogą nie tylko twórczo, mądrze zorganizować czas.

Zainicjowana w 2016 roku przez Dom Kultury Chwałowice impreza „Świąteczne Chwałowice” dedykowana jest szczególnie dzieciom i rodzinom, zawsze coś dla duszy, dla ciała i sporo świątecznych ozdób i prezentów, a na finał spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Wieczór Sztuk już od kilkunastu lat gości w repertuarze Domu Kultury dają możliwość bezpłatnego obcowania z kulturą i sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij