Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
grafika, grajkółko dla dzieci 1-4 lata, dzieci przyjechał teatr, teatr atofri, 26 marca 2023 godz. 11:00 bilet: 20 zł logo dk
grafika, pastelowe pisanki, na żółtym tle figury szachowe, logo domu kultury, wielkanocny turniej szachowy "o kopę jaj" 1.04.2023 godz. 10:00
41. Festiwal piosenki dziecięcej im. Tadeusza Paprotnego 20 maja 2023 godz. 17:00 koncert finalistów i zespołu małe tgd, na fioletowo niebieskim tle w fale zdjęcie grupowe dzieci i logo
baner z kształtami geometrycznymi w kolorach żółty, niebieski, róż, granat. Logo Narodwego Centrum Kultury i "Zaproś nas do siebie!"

STREET DANCE 

Zajęcia odbywają się w czwartki godz. 16.00-17.30 

PROWADZACY: Agnieszka "Malina" Malinowska
WIEK UCZESTNIKÓW: od 7 lat do 15 lat
KOSZT: 60 zł/m-c
ZAPISY: wyłącznie przez "Strefę Zajęć"

Zajęcia ruchowe korzystające z różnych technik tanecznych, podczas których uczestnicy poznają taneczne kroki street-dance jakim jest breaking, ale również kilka inspiracji z housu, popingu, salsy i ćwiczeń tanecznych według Rudolfa Labana, zgłębiają umiejętność świadomego poruszania ciałem poprzez napinanie poszczególnych elementów ciała osiągając z czasem świadomość własnego ciała i ruchu.

 

Oferujemy:

- ograniczoną ilość dzieci w grupie do 10/15 osób

- udział w występach w Domu Kultury

- wyjazd na konkursy taneczne

- dyplom ukończenia zajęć

 

Street dance to mieszkanka ulicznych styli tanecznych i kultury hip-hop oraz dancehall. Charakteryzuje sie niezwykłą energią i możliwościami wyprowadzenia ruchu. Dzięki takiej mieszance możesz rozwijać swoje umiejętności taneczne nie zamykając się w jednej konwencji ruchowej. Co za tym idzie - różnorodność dla każdego! 

Na zajęciach poznasz kroki i historie danej kultury oraz stylu. Nauczysz się muzykalności w choreografii i poznasz elementy akrobatyki wykorzystywane przez tancerzy na całym świecie. 

 

Agnieszka Malina Malinowska 

Dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 7 lat w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance, gdzie oddała się kulturze hip- hop. Z czasem poznała i bez reszty zakochała się w kulturze płynącej prosto z Jamajki - Dancehall, który stał się jej miłością. 

 

Warunki udziału:
- zapisy wyłacznie przez "Strefę Zajęć"
- opłaty należy wnosić z góry do 12 dnia każdego miesiąca
- regularna obecność na zajęciach

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij