Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Banner Narodowego Centrum Kultury, na środku napis ,,Zaproś nas do siebie!"

GÓRY DALEKIE I BLISKIE - spotkanie ze znanym himalaistą, Bogdanem Jankowskim. Wstęp to jedyne 10 zł. Dzieci, uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY!

"Zimowa Opowieść” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Guziczek z Teatru Ziemi Rybnickiej w reżyserii Izabeli Karwot. Bilety kupisz on-line: http://biletyna.pl/event/Zimowa-Opowiesc-Dom-Kultury-Rybnik-Chwalowice-Rybnik-e43841.html, oraz w kasie DK.

W programie: wernisaż wystawy fotografii Marka Waśkiela - „Ach! Podlasie, Podlasie”, wernisaż wystawy grafik pt. „Osobowości” i pokaz rysunku na żywo Marcina Mitury, recital w wykonaniu solistów Studia Wokalnego prowadzonego pod kierunkiem mgr Jarka Hanika. Wstęp wolny!

Zajęcia dla starszych osób, które chcą zaznajomić się z obsługą komputera, tworzeniem dokumentów, założeniem poczty elektronicznej, czy serfowaniem w Internecie. Zapisy trwają! 

Profesjonalne zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat prowadzone przez doświadczoną tancerkę baletową i instruktorkę - Jolantę Jonę. Zapisy trwają! 

Zapraszamy na pierwszy tegoroczny koncert - WSTĘP WOLNY! „Wskakujcie zatem do naszej cukiernicy, wciągajcie, wchłaniajcie i odkrywajcie wraz z nami zawartość cukru w pudrze.” 

 

Cykl spotkań ze znanymi i cenionymi dziennikarzami Polskiego Radia, którzy rejestrują, szukają przyczyn i wyjaśniają mechanizmy zanikania świata.

Bilet wstępu w cenie 10zł do nabycia on-line: https://biletyna.pl/event/Poznac-i-zrozumiec-swiat-Michal-Zakowski-Dom-Kultury-Rybnik-Chwalowice-Rybnik-e43457.html lub w kasie DK. Uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY! 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij