Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Młynarski na Dzień Matki, Koncert M... jak M. po prawej sylwetka mężczyzny po lewej duży czerwony godździl
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
piracki dzień dziecka, w kartonowej łódce dwóch małych piratów wypatruje czzegoś

GÓRY DALEKIE I BLISKIE - spotkanie ze znanym himalaistą, Bogdanem Jankowskim. Wstęp to jedyne 10 zł. Dzieci, uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY!

"Zimowa Opowieść” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Guziczek z Teatru Ziemi Rybnickiej w reżyserii Izabeli Karwot. Bilety kupisz on-line: http://biletyna.pl/event/Zimowa-Opowiesc-Dom-Kultury-Rybnik-Chwalowice-Rybnik-e43841.html, oraz w kasie DK.

W programie: wernisaż wystawy fotografii Marka Waśkiela - „Ach! Podlasie, Podlasie”, wernisaż wystawy grafik pt. „Osobowości” i pokaz rysunku na żywo Marcina Mitury, recital w wykonaniu solistów Studia Wokalnego prowadzonego pod kierunkiem mgr Jarka Hanika. Wstęp wolny!

Zajęcia dla starszych osób, które chcą zaznajomić się z obsługą komputera, tworzeniem dokumentów, założeniem poczty elektronicznej, czy serfowaniem w Internecie. Zapisy trwają! 

Profesjonalne zajęcia baletowe dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat prowadzone przez doświadczoną tancerkę baletową i instruktorkę - Jolantę Jonę. Zapisy trwają! 

Zapraszamy na pierwszy tegoroczny koncert - WSTĘP WOLNY! „Wskakujcie zatem do naszej cukiernicy, wciągajcie, wchłaniajcie i odkrywajcie wraz z nami zawartość cukru w pudrze.” 

 

Cykl spotkań ze znanymi i cenionymi dziennikarzami Polskiego Radia, którzy rejestrują, szukają przyczyn i wyjaśniają mechanizmy zanikania świata.

Bilet wstępu w cenie 10zł do nabycia on-line: https://biletyna.pl/event/Poznac-i-zrozumiec-swiat-Michal-Zakowski-Dom-Kultury-Rybnik-Chwalowice-Rybnik-e43457.html lub w kasie DK. Uczniowie i studenci - WSTĘP WOLNY! 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij