Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.

Komisja w składzie: Karina Abrahamczyk-Zator, Marlena Kolarczyk, Sylwia Sobocik-Paździor i Jarosław Hanik postanowiła przyznać tylko jedną nagrodę:

I miejsce: Katarzyna Witkowska

Nie przyznano żadnych wyróżnień.

W piątek 11 marca 2022 r. o godz. 19:00 zapraszamy na Teatralny wieczór sztuk

Na Jarmark staroci i rękodzieła zapraszamy kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, rękodzielników, sprzedawców używanych książek oraz ... wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych.

W wielkiej dżungli, potężnej dżungli, lew stary mocno śpiiii.... Jakie opowieści mieszkają pod wielkimi liśćmi? Jakie czają się w wilgotnych zakamarkach powalonych drzew? Kogo w dżungli możemy spotkać? O dżunglach świata opowie nie kto inny, jak Mateusz Świstak z baśni na warsztacie.
Zapraszamy serdecznie!

Może masz pomysł na ciekawe wydarzenie, które warto zrealizować?

Nabór wniosków trwa do 15 marca 2022 r. 

10 kwietnia 2022 r. (niedziela) o godz. 10:00 rozpoczynamy Wielkanocny turniej szachowy „O kopę jaj”.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

W 2022 roku cykl warsztatów “Między nami fotografami” powraca z nową propozycją! Jak w "Porach roku" Vivaldiego. Szczypta zachwytu, łyk cierpienia… Chwila! Życie nie jest nowelą! Życie jest fotografią! A przynajmniej życie pasjonatów tej dziedziny sztuk wizualnych. Dlatego serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji warsztatów fotograficznych, w której nie zabraknie niezapomnianych wrażeń i poruszających doświadczeń.

25 marca 2022 r. o godz. 18:00 zapraszamy na wernisaż wystawy "Między sceną a obrazem". 

Wstęp wolny.

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij