Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.

Chcesz się pozbyć nietrafionych świątecznych prezentów i zarobić parę groszy na nowe, jesteś miłośnikiem starych przedmiotów, książek,tworzysz rękodzieło - to impreza dla Ciebie! W Rybniku tradycyjnie już, w każdą drugą sobotę miesiącana rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) odbywa się Pchli Targ, Giełda Staroci i Rękodzieła, Kiermasz Używanej Książki. Najbliższy Targ odbędzie się 9 kwietnia w godz. 8.00-15.00.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w marcowym Wieczorze Sztuk "W głębi", który odbędzie się 18 marca o 18.00. 
W programie: wystawa malarstwa W GŁĘBI Karoliny Jarosławskiej i Klaudii Ka, wystawa fotografii Arkadiusza Pałasińskiego W POSZUKIWANIU CISZY. Wieczór uświetni koncert Studia Wokalnego Domu Kultury Chwałowice prowadzonego przez Jarosława Hanika. Wstęp wolny!

Dd 7 marca w całej Polsce trwa Tydzień Godnego Porodu. Na ciekawą bezpłatną prelekcję i pokaz filmu w Domu Kultury Chwałowice zapraszamy w sobotę, 12 marca od godziny 14.30 do 17.00. 
"Chcemy, żeby kobiety w Polsce wiedziały, że według prawa mogą rodzić w zgodzie z własnymi potrzebami" - mówią reprezentantki fundacji Rodzić po Ludzku i organizują w ponad 50 miastach warsztaty, wykłady i inne spotkania o ciąży i porodzie.

UWAGA! Zmiana numeru rachunku bankowego Domu Kultury Chwałowice

Szanowni Państwo. Informujemy, iż od dnia 16 marca b.r. ulega zmianie NRB Domu Kultury Chwałowice na: 
27 1020 2472 0000 6302 0499 0802 w PKO Bank Polski S.A. 

>> warunki rezerwacji biletów do pobrania
>> warunki opłat za zajęcia do pobraniaPunkt Obsługi Klienta "Program 500+" W D.K. Chwałowice od ​1 kwietnia 2016r.

Szanowni Państwo. Punkt Obsługi Klienta zostanie otwarty w dolnym holu Domu Kultury 1 kwietnia 2016r. Punkt prowadzony będzie przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy udzielą informacji i przyjmować będą wnioski. Punkt działać będzie w godzinach:
poniedziałek, środa, czwartek w godz. 8:30-14:30
wtorek w godz. 10:00-17:00
piątek w godz. 8:30-13:30
Informujemy, że pracownicy Domu Kultury nie udzielają informacji nt. wniosków i nie zajmują się ich obsługą.
>> Więcej informacji na stronie Programu

Serdecznie zapraszamy 16 kwietnia 2016 o godz.17:00 na kolejną edycję Festiwalu podczas którego wystąpią: Grupa Wokalna The Fishers, Krakowski Teatr: Coś do powiedzenia w przedstawieniu pt. "Szansa" oraz gwiazda festiwalu zespół FISHECLECTIC
Bilety: wyprzedane 

Zapraszamy nasze kochane Mamy i nie tylko na piękny koncert operetkowy w wykonaniu: Mieczysława Błaszczyka - prowadzenie i śpiew,  Sabiny Olbrich-Szafraniec - śpiew, Grażyny Griner - fortepian, Wioletty Mareckiej - wiolonczela, Adama Zająca - skrzypce. Czas trwania koncertu ok 1,5 godziny w tle prezentacja multimedialna i teksty utworów do wspólnego śpiewania. Koncert odbędzie się 24 maja 2016 r. godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży do 9 maja, a od 10 maja w cenie 40 zł. Gorąco zapraszamy!

Kolejna niedzielna propozycja dla młodego widza już 24 kwietnia 2016r. o godz. 16:00, zapraszamy na wyjątkowy spektakl w wykonaniu Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie. Piękna rozbudowana scenografia i kostiumy, obrotowa scena i muzyka przeniosą widza w bajkowy świat Złotowłosej.

Bilety: w przedsprzedaży do 18 kwietnia - 15 zł (dzieci i młodzież), 20 zł -dorośli, natomiast po 18 kwietnia - 20 zł dzieci i 25 zł dorośli. 

UWAGA! Bilety dostępne równiez on-line http://biletyna.pl/event?q=z%C5%82otow%C5%82osa

 

 

Życzenia Wielkanocne
Niechaj każdy dzień, każde dobro,
każdy gest i słowo
zanurzone będą w Tej jedynej Miłości, co rozbłyska chwałą Zmartwychwstania.
Błogosławionych Świąt
życzą Pracownicy
oraz Dyrektor Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach
Adam Świerczyna

Robert Korólczyk w akompaniamencie duetu, czyli aktorski 'stand up+' wzbogacony o motywy muzyczne odbędzie się 29 kwietnia o godz. 20. Bilety w cenie 40 zł. BILETY JESZCZE DOSTĘPNE: BILETY NA KORÓLCZYKA

Dom Kultury Chwałowice organizuje cotygodniowy Klub Filmowy podzielony na miesięczne bloki tematyczne. 
PDF czyli Plejada Dobrych Filmów odbywa się w każdą środę o godz.18.00 z wyjątkiem środy 27.04 (godz.17.00) Zapraszamy miłośników dobrego filmu. 
Wstęp na projekcje jest bezpłatny! W kwietniu (6, 13, 20 i 27.04) prezentujemy blok pt: "Filozoficznie i technologicznie cz.2".  Po filmach zapraszamy do dyskusji! >>plakat do pobrania

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij