Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
raj naj naj Letnia Akademia Malucha, pszczólki, chmurki i papuga na grafice
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.
gala taneczna 14.06 17:00 rozświetlone światłem reflektora KODART
finał zajęć angielskiego  dla seniorów, festony z brytyjskiej flagi nad granatowym tłem

Archiwum: styczeń 2017

W sobotę 14 stycznia 2017 r. w godz. 11.00 - 14.00. Prowadzący: artyści fotograficy - Beata Mendrek i Antoni Kreis. Dwoje twórców, dwa spojrzenia. 

 

 

 

Zapraszamy na Koncert Noworoczny w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej "Rybnik" z udziałem zespołu wokalnego "The Chance". Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św.Teresy od Dzieciątka Jezus w Chwałowicach w piątek 6 stycznia 2017 r. po Mszy Św. o godz.17:00. WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy na Koncert Finałowy, który odbędzie się 13 stycznia 2017r. o godz. 11.00 na scenie naszego Domu Kultury.

 

W programie: Jednoaktówka „Napad na bank” w wykonaniu „Teatrzyku na Pięterku 60+”, wernisaż wystawy asamblaży Barbary Szulik, wernisaż wystaw fotografii: Beata Mendrek - „Motylu...leć!!!”, Antoni Kreis „Reinkarnacje”. WSTĘP WOLNY!

Zachęcamy do kupna biletu w prezencie dla Babci i Dziadka z okazji ich święta! Bilety: 65 zł, bilet grupowy od 10 osób - 40 zł. Strona artysty: www.kalaga.com.pl

 

 

 

 

Warsztat poprowadzi w sobotę 11 lutego w godz. 11.00 - 14.00 - Marek Waśkiel www.waskiel.pl - znakomity fotografik i stale podróżujący dziennikarz. 

 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij