Poligon

Archiwum: maj 2020

Kolejny koncert online na naszym fejsbukowym profilu w ramach ARTYSTYCZNYCH PIĄTKÓW z Domem Kultury w Rybniku-Chwałowicach. Bądźcie z Nami z 22 maja o 18

Mieszkańcy Rybnika będą mieli możliwość zdecydowania na co zostanie wydana część środków z budżetu Miasta. 

Masz pomysł na projekt i tworzenie Domu Kultury w Rybniku - Chwałowicach i naszej najbliższej okolicy zapraszamy do nas na konsultacje. Nabór wniosków do budżetu będzie trwał od 18 maja do 5 czerwca br. 

Miło nam poinformować, że złożony przez nas wniosek do programu: "Infastruktura domów kultury 2020",

zgodnie decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego został rozpatrzony pozytywnie. 

Otrzymaliśmy dofinansowanie, pieniądze z dotacji przeznaczone zostaną na doposażenie naszej sali widowiskowej, 

zakupiony zostanie ekran ramowy.  

Miło nam poinformować, że Dom Kultury znalazł się w gronie 277 beneficjentów na 1512 złożonych wniosków i otrzymał kolejne dofinansowanie z programu "Kultura-interwencje" organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Możesz przynieść, możesz zabrać. Nie wyrzucaj, podziel się! Schronisko dla niechcianych roślin w ramach Ogrodu Społecznego już działa przy Domu Kultury.

Impreza została przeniesiona z marca na dzień 12 września. Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność! Informacja DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w.39.

Bilety: 30 zł - dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

POLIGON KABARETOWY to kabaretowe widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Kabaret Kałasznikof postanowił tym razem nie tylko zaprosić wielu gości, ale też wykorzystać genialny format, który zaskarbił sobie fanów w wielu polskich miastach.

Wystawę będzie można zobaczyć wirtualnie na stronie: www.dkchwalowice.pl,  ale też osobiście w galerii od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na termin oglądania indywidualnego (tel. 32 4216222, 513064196).

ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ !!!

Bilety w cenie 65 zł - dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com, oraz w Biurze Usług Turystycznych Flyway Travel (Rybnik ul. Kościuszki 45, tel. 32 4236849) i na portalach: kupbilecik.pl, ticketportal.pl.

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij