Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.

Archiwum: sierpień 2016

Body Art Fantasmagoria

 

Wystawa czynna od 4 lipca do 31 sierpnia 2016 r.

Wstęp wolny

Gorąco zapraszamy w sobotę 3 września 2016 r. w godz. 10.00 - 14.00 na SPOTKANIA ludzi, którzy odkryli swoją drogę i ludzi, którzy poszukują swojego przeznaczenia..., ponieważ "Nie ma w życiu ważniejszego celu niż rozwój osobisty człowieka".

Chór "Słowiczek" zaprasza kobiety i mężczyzn lubiących śpiewać do zasilenia głosów w chórze.

 

13 sierpnia 2016, g. 15.30

Park Górnika

Zapraszamy seniorów do udziału w przedsięwzięciu pn. "Konkurs Poetycki dla Rybnickich Seniorów 60+. Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Rybnika powyżej sześćdziesiątego roku życia a jego tematyką jest życie rybnickiego seniora. Nadsyłanie prac do 30 listopada!

Szanowni Państwo, w nowym roku szkolnym proponujemy szereg interesujących zajęć. Ze względu na ograniczoną pojemność sal, ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona, pierszeństwo uczestniczenia ma zawsze osoba, która wcześniej złożyła wypełnioną kartę zgłoszenia. W przypadku zajęć studia wokalnego dodatkowo obowiązuje kwalifikacja na podsatwie przesłuchania uczestnika

Po wakacjach wracają Chwałowickie Wieczory Sztuk. W programie najbliższego, w dniu 10 września o godz. 18.00: koncert Studia Wokalnego Jarosława Hanika, poezja Grzegorza Tokarczyka, wernisaż wystawy malarstwa Jadwigi Pietrek, wernisaż wystaw fotografii Marka Wesołowskiego. WSTĘP WOLNY!

 

 

Warsztat poprowadzi Marek Wesołowski w sobotę 10 września 2016 r. w godz. 10.00 - 13.00. Koszt warsztatu - 20 zł. Zapisy przyjmuje Krzysztof Łapka, e-mail: sztukafotografii@wp.pl , tel. 513064196. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Po warsztacie o godz. 13.00 autorskie oprowadzanie po wystawach fotografii Marka Wesołowskiego „Drzewa” i „Portret”.

 

Już w niedzielę 18 września od 10:30 do 13:30, 3 h wiedzy i ćwiczeń wokalnych w cenie 50zł od osoby. Zapisy do 17 września - zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: dkchwalowice.biuro@gmail.com w tytule "Warsztaty IVA", najpóźniej osobiście podczas koncertu Trio Flamenco. Dla uczestników warszatów wejście na koncert GRATIS! 

Zapraszamy na wyjątkowe opowieści o Hiszpanii, muzyce i flamenco oraz koncert z pokazem tańca flamenco. Bilety: 35zł /w cenie biletu kieliszek wina z lokalnej Winnicy Laguna lub soku/. UWAGA: w przypadku wcześniejszej rezerwacji i zakupu biletu - 1 bilet powoduje uczestnictwo w koncercie całej rodziny (rodzice i dzieci). 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij