Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Banner Narodowego Centrum Kultury, na środku napis ,,Zaproś nas do siebie!"

Archiwum: październik 2016

Festiwal  pod HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA. Gwiazda festiwalu: EARL THOMAS z USA. Karnet na cały festiwal: 40zł. Rezerwacja i sprzedaż biletów i karnetów: kasa DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w. 39, dkchwalowice.kasa@gmail.com , on-line - http://biletyna.pl/event?q=chwa%C5%82owice.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, placówek szkolno-wychowawczych i opiekuńczych, oraz instytucji kultury do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ozdoba choinkowa”.

 

W czwartek 27 października 2016 r. o godz. 18.00. Filipiny z pod i nad wody - „Visaya Dive Tour". Marek Mencel opowie o fascynacji podwodnym światem, o podróżowaniu i eksploracji. Bilet wstępu to jedyne 10 zł. Dzieci, młodzież szkolna i studenci - WSTĘP WOLNY! UWAGA: dla uczestników prezentacji będziemy mieli do rozdania kilka zaproszeń na bezpłatne intro nurkowe w basenie (lekcja nurkowania).

Nowy cykl koncertów skierowanych do młodzieży. W sobotę 22 października 2016 r. o godz. 17.00 wystąpi polski zespół KURCZAT, a o godz. 18.00 gwiazda wieczoru - Colours Of Bubbles. Bilety - 10zł.

 

Zapraszamy na poranne zajęcia, które poprwadzi Zuzanna Karetta - dyplomowany instruktor hatha jogi. Koszt miesięczny to 40 zł.

O godz. 18.00 - Koncert jednej z GWIAZD Nextpopu. OLY. to młoda singer-songwriterka. o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium - ukulele, kalimba, gitara elektryczna i elektronika. Bilety za jedyne 15 zł. Rezerwacja i sprzedaż biletów: kasa DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w. 39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

 

W sobotę 29 października 2016 r. w godz. 15.00 – 20.00. WSTĘP WOLNY! Celem festiwalu jest przybliżenie kultur słowiańskiej i afrykańskiej w oparciu o wspólne doświadczenia, korzenie kulturowe, tradycje, zwyczaje i obyczaje. Wybierzemy się w podróż w poszukiwaniu tego co nas łączy i zrozumienie tego co dzieli. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij