Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Młynarski na Dzień Matki, Koncert M... jak M. po prawej sylwetka mężczyzny po lewej duży czerwony godździl
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
piracki dzień dziecka, w kartonowej łódce dwóch małych piratów wypatruje czzegoś

Archiwum: październik 2016

Festiwal  pod HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RYBNIKA. Gwiazda festiwalu: EARL THOMAS z USA. Karnet na cały festiwal: 40zł. Rezerwacja i sprzedaż biletów i karnetów: kasa DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w. 39, dkchwalowice.kasa@gmail.com , on-line - http://biletyna.pl/event?q=chwa%C5%82owice.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, placówek szkolno-wychowawczych i opiekuńczych, oraz instytucji kultury do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Ozdoba choinkowa”.

 

W czwartek 27 października 2016 r. o godz. 18.00. Filipiny z pod i nad wody - „Visaya Dive Tour". Marek Mencel opowie o fascynacji podwodnym światem, o podróżowaniu i eksploracji. Bilet wstępu to jedyne 10 zł. Dzieci, młodzież szkolna i studenci - WSTĘP WOLNY! UWAGA: dla uczestników prezentacji będziemy mieli do rozdania kilka zaproszeń na bezpłatne intro nurkowe w basenie (lekcja nurkowania).

Nowy cykl koncertów skierowanych do młodzieży. W sobotę 22 października 2016 r. o godz. 17.00 wystąpi polski zespół KURCZAT, a o godz. 18.00 gwiazda wieczoru - Colours Of Bubbles. Bilety - 10zł.

 

Zapraszamy na poranne zajęcia, które poprwadzi Zuzanna Karetta - dyplomowany instruktor hatha jogi. Koszt miesięczny to 40 zł.

O godz. 18.00 - Koncert jednej z GWIAZD Nextpopu. OLY. to młoda singer-songwriterka. o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium - ukulele, kalimba, gitara elektryczna i elektronika. Bilety za jedyne 15 zł. Rezerwacja i sprzedaż biletów: kasa DK Chwałowice - tel. 32 4216222 w. 39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

 

 

W sobotę 29 października 2016 r. w godz. 15.00 – 20.00. WSTĘP WOLNY! Celem festiwalu jest przybliżenie kultur słowiańskiej i afrykańskiej w oparciu o wspólne doświadczenia, korzenie kulturowe, tradycje, zwyczaje i obyczaje. Wybierzemy się w podróż w poszukiwaniu tego co nas łączy i zrozumienie tego co dzieli. 

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij