baner informacyjny o ofercie zajęć na sezon 2021/2022
Zgłoszenie/oświadczenie Covid do pobrania

Archiwum: październik 2021

Premiera programu "Piękni, młodzi i bogaci " - 2 października o godz. 18:00 w Domu Kultury w Rybniku Chwałowicach.

Bilety: 20 zł dostępne w kasie Domu Kultury lub za pośrednictwem biletyna.pl

 

Zaplanowane na 16 października 2021 r. warsztaty mistrzowskie zostały odwołane.

Wracamy do studia fotograficznego. Ponownie skupimy się przede wszystkim na pracy ze sztucznym i naturalnym oświetleniem oraz kompozycją obrazu. Tematem miesiąca będzie portret kreacyjny – człowiek plus rekwizyt/atrybut.

W trakcie spotkania będziemy starać się dostrzec co kryją ludzkie oczy, odzwierciedlić na fotografii wnętrze i ducha, a także w oryginalny sposób ująć piękno postaci.

16 października 2021 r. (sobota) od godz. 10:00 do 15:00

Koszt udziału, 80 zł (obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 609058321 lub mailowo dkchwalowice.promocja@gmail.com

Na zgłoszenia i wpłaty czekamy do 14 października. Numer rachunku bankowego: 

PKO Bank Polski SA  27 1020 2472 0000 6302 0499 0802

OFFO 2021 to dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową (pinhole photography).

Wystawy odbywają się równocześnie, zawsze w listopadzie (a rozpoczynają z końcem października, w tym roku 22.X) w kilkudziesięciu galeriach Górnego Śląska i okolic. Prezentacjom prac towarzyszą pokazy filmów otworkowych, multimediów, prelekcje oraz wydawnictwo (także na DVD) stanowiące po części katalog, ale też zbiór artykułów teoretyków i praktyków fotografii otworkowej.

"Angielski dla seniorów" startuje w październiku!
Kurs przygotowany specjalnie z myślą o osobach powyżej 50 roku życia.
Zajęcia poprowadzi Anna Pawlus.
Koszt: 50 zł /miesiąc /4 spotkania po 60 min.

Wyjątkowo straszna domówka w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach już 23 października!

Raz w miesiącu w piątek o godzinie 19:00 w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbywają się spotkania z lekkim i przyjemnym, ale zawsze dobrym kinem, które bawi, relaksuje i przede wszystkim pozwala miło spędzić czas.

Specjalnie dla Was wybieramy filmy z najwyższej półki kina rozrywkowego przede wszystkim komedie i musicale. Seanse poprzedzone są zawsze rozmowami przy kawie i pysznej babce. To świetny sposób na spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie i rozpoczęcie weekendu, po całym tygodniu gonitwy.

Zapraszamy szanownych rodziców na nietypową odsłonę Bajek najnajek. Niby taką samą, jak zawsze, ale zupełnie inną... bo bez dzieci.

Zapraszamy 7 listopada 2021 r. o godz. 11:00. 

Bilet: 15 zł/os. Bilety dostępne w Kasie Domu Kultury lub za pośrednictwem biletyny od 13.10.2021 r.

 

Każdy mieszkaniec Rybnika może zagłosować na jeden projekt lokalny – bez względu na dzielnicę swojego zamieszkania oraz jeden projekt ogólnomiejski.

Szczegółowe informacje na stronie

6 listopada 2021r. godz. 17.00 - "JESIENNY KONCERT Z HUMOREM"! 
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie Domu Kultury lub za pośrednictwem biletyna.pl

rybnik.eu kultura.rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny www.rybnik.com.pl
zamknij