Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
Młynarski na Dzień Matki, Koncert M... jak M. po prawej sylwetka mężczyzny po lewej duży czerwony godździl
Paweł Widera wystawa malarstwa, na banerze fragment jednej z prac autora
Wystawa Pejzaż wewnętrzny, wystawa malarstwa na banerze fragment pracy prezentowanej na wystawie
piracki dzień dziecka, w kartonowej łódce dwóch małych piratów wypatruje czzegoś

Archiwum: czerwiec 2022

Warsztaty plastyczne dla dzieci.

Zapraszamy do ogrodu społecznego 3 czerwca 2022 r. o godz. 16:00

Wstęp wolny.

Warsztaty ogrodnicze. W trakcie warsztatów dowiemy się, jakie rośliny kwitną na łące. Porozmawiamy o kwiatach ogrodowych, jak odchwaszczać, nawozić, rozmnażać i rozsadzać kwiaty cebulowe, o tym, jakie są naturalne sposoby odstraszania szkodników. Opowiemy na warsztatach dlaczego wszystkie kwiaty nie otwierają się wraz ze wschodem słońca, a zamykają wieczorem. 

Na warsztaty zapraszamy 3 czerwca 2022 r. o godz. 16:00 do Ogrodu Społecznego. 

Wstęp wolny.

Dzień Dziecka w ogrodzie już 3 czerwca! 

Zaczynamy o 16:00 w Ogrodzie Społecznym obok Domu Kultury.

Taneczno-ruchowe zabawy animacyjne angażujące dzieci i dorosłych. W programie m.in. owocowy taniec, rzut czereśnią, zdrowy tor przeszkód. 

 

W sobotę 11 czerwca 2022 r. o 11:00 zapraszamy do ogrodu społecznego.

Myśl o działaniu dopiero kiełkuje? Super! Masz gotowy pomysł? Jeszcze lepiej! Chcemy poznać Twoje pomysły i pomóc je zrealizować.
W trakcie spotkania wyjaśnimy jak wypełnić formularz, omówimy nasz regulamin a przede wszystkim postaramy się zainspirować do działania.
Do 21 czerwca 2022 r. można przesłać do nas pomysł na inicjatywę kulturalną, która realizowana będzie w Chwałowicach lub na rzecz mieszkańców naszej dzielnicy

Na Jarmark staroci i rękodzieła zapraszamy kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, rękodzielników, sprzedawców używanych książek oraz ... wszystkie osoby zainteresowane sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych.

Z powodu awarii linii telefonicznej bardzo prosimy o kontakt mailowy: dkchwalowice.biuro@gmail.com lub przez FB.
Za utrudnienia przepraszamy. 

Dzięki wsparciu naszego Partnera - Fundacji PZU - możemy spotkać się 17 lipca 2022 r. w ogrodzie społecznych w ramach projektu "Dzieci!! Przyjechał Teatr!!!" 

W sobotnie przedpołudnie spotkajmy się w ogrodzie i domu kultury.

16 lipca od 10:00 do 12:00 w domu kultury będziecie mogli kupić pyszności - sery, miody, chleby, wypieki, przetwory, naturalne kosmetyki i zdrowe przekąski. Drugi biojarmark przed nami!

Rusza konkurs na inicjatywy kulturalne w Chwałowicach. Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca 2022 r.

 

Z POWODU NIEZEBRANIA SIĘ GRUPY - PLENER FOTOGRAFICZNY W KRAKOWIE ZOSTAJE ODWOŁANY.
__________________________________________________________________________________________________

 
Fotografia to pasjonujące medium, którego bezmiar jest niezaprzeczalny. Gdzie najlepiej poznamy różne jego możliwości? W miejscu, które fotografią żyje - każdym jej aspektem. Muzeum Fotografii to miejsce magiczne – skupia się na materialności i przekazie zdjęć, na technologiczności i zamyśle twórczym. To laboratorium, które stanie się areną naszych działań.
 
Zapraszamy na unikalną wycieczkę – plener do Krakowa!
Podczas czerwcowego wyjazdu plenerowego po pierwsze: odwiedzimy MuFo Józefitów czyli magazyn studyjny Muzeum Fotografii w Krakowie, gdzie zobaczymy historyczne eksponaty, odwiedzimy pracownie specjalistów zajmujących się zabezpieczaniem eksponatów, dowiemy się co nieco o pracy muzealników, historii budynku i jego znaczeniu dla powojennego polskiego kina oraz funkcjach konkretnych pracowni. W muzeum czeka na Was zadanie fotograficzne związane z przeszłością.
 
Koszt wstępu do MuFo Józefitów: 14 zł od osoby (zostaniemy oprowadzeni przez przewodnika).
Po drugie: plener krakowski – spróbujemy odnaleźć siebie w historycznym mieście, spojrzeć na niego naszymi oczami. Nie zabraknie też integracji i odpoczynku, a także niespodzianek, zaplanowaliśmy dla Was piknik w parku – zabierzcie ze sobą jakieś przysmaki i koce.
rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij