Facebook Kanał YouTube Instagram
Formularz wyszukiwania
półkolonie z domem kultury chwałowice po jednej stronie ciasteczko w czapce - wakacje ze smakiem, po drugiej kula ziemska - wakacje w zgodzie z naturą.

Archiwum: kwiecień 2016

Zapraszamy na zajęcia które organizowane będą w miesięcznych blokach tematycznych: Kwiaty z krepiny - maj; Papierowa wiklina - czerwiec

KMG: Serdecznie zapraszamy 21 kwietnia 2016r. o godz.19:30  na kolejne spotkanie Klubu Miłośników Gór, tym razem zagości u nas znany filmowiec i himalaista - Dariusz Załuski. W programie prezentacja filmu i rozmowa z autorem.

Bilety w cenie 10 zł, zaś dzieci, uczniowie i studenci - wstęp wolny!

W Rybniku tradycyjnie już, w każdą drugą sobotę miesiąca, na rybnickim Deptaku (ciąg ulic Jana III Sobieskiego i Powstańców Śląskich) odbywa się Jarmark Staroci i Rękodzieła. Chcesz się pozbyć nagromadzonych przez lata niepotrzebnych rzeczy, zabawek dla dzieci, jesteś kolekcjonerem, miłośnikiem starych przedmiotów, książek, tworzysz rękodzieło - to impreza dla Ciebie!  

Tegoroczny festiwal przeszedł już do historii, zostały nam wspomnienia spotkań ze wspaniałymi ludźmi i fotografie.
Dziękujemy wszystkim za obecność, atmosfera była fantastyczna, kuchnia Baru Wegetariańskiego "Masala" smakowita, herbatki aromatyczne, książki interesujące, rękodzieło przepiękne a bilety sprzedały się co do jednego!!! Dziękujemy wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festiwalu!

Regionalne Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej zaprasza 13.04.2016 o godz.9:00 na Konferencję skierowaną do psychologów, pedagogów, higienistek, pielęgniarek, lekarzy, policji, straży miejskiej, kuratorów sądowych, intendentów, członków stowarzyszeń oraz osób, których interesuje profilaktyka prozdrowotna.

W załączeniu prezentujemy listę laureatów festiwalu i galerię fotoraficzną. Zapraszamy na koncert finałowy który odbędzie się 15 kwietnia 2016r o godz.18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury. Wyniki FMI

Po raz kolejny Formacja Taneczna BISS działająca w naszym Domu Kultury została doceniona, tym razem na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży w Żorach.

strona FB Formacji Tanecznej BISS 

Prezentujemy protokół jury i galerię fotograficzną z koncertu krtóry odbył się 12 kwietnia 2016r.

Zapraszamy 19 maja 2016 o godz.18:00 na opowieść Stefana Czernieckiego o jego wyprawie do stanu Amazonas na południu Wenezueli. BILETY w cenie 10zł, dzieci i studenci z ważną legitymacją - GRATIS.

W środę 4 maja o godz.18:00 rozpoczyna się kolejny cykl w ramach PDF-u, wstęp wolny - zapraszamy.

Praca nad fotograficznym projektem długoterminowym na przykładzie projektu Krzysztofa Gołucha pt. „Przełamując stereotypy” w sobotę 14 maja 2016 r. w godz. 10.00 – 13.00
Koszt warsztatu - 20 zł. Zapisy przyjmuje Krzysztof Łapka, e-mail: sztukafotografii@wp.pl, tel. 513-064-196. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wspaniała pogoda, Orkiestra Dęta KWK Chwałowice, dzieciaki z wszystkich chwałowickich szkół i przedszkoli oraz 400 porcji grochówki! W takiej świetnej atmosferze odbywała się kolejna akcja proekologiczna - prezentacje, konkursy, wspólne śpiewanie i segregowanie - wszystko po to aby dbać o naszą Planetę. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. Foto: K.Łapka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przepięknego spektaklu, w którym wystąpili artyści Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie. Foto: I.Nietrzpiel

rybnik.eu Karta seniora Karta dużej rodziny fishkamagazyn.pl
zamknij